Wilki To Nasza Rodzina

Aktualności: Zapraszam do rejestrowania się. Przyjmę chętnie każdego wilka.


#1 2013-01-18 22:17:42

 Canavar

Alfa Watahy, Wampir, Wilkołak, Mistrz

Skąd: Wataha Wilków Życia
Zarejestrowany: 2013-01-08
Posty: 25
Punktów :   

Kalendarz

W naszej wilczej krainie cas płynie nieco inaczej. Chodzi o to że głupio by było gdyby nasze wilki starzały się normalnie, jak w relanym świecie. Na urodziny trzeba by było czekać długo, a szczeniaki musiałyby cały rok czekać na dorosłość. Wymyśliłem coś innego. Otóż u nas, wilków, 1 rok to w relnym świecie dwa miesiące. Każdy WILCZY rok podzielony jest na dwie połowy - pierwszą i drugą. To bardzo proste. Nasz kalendarz:

1 Styczeń - 28/29 Luty - 1 rok. Pierwsza połowa tego roku to styczeń, druga to luty.


1 Marzec - 30 Kwiecień - kolejny rok, pierwsza połowa to marzec druga to kwiecień.


1 Maj - 30 czerwiec - kolejny rok, pierwsza połowa w tym roku to maj, druga to czerwiec.


1 lipiec - 31 siepień - kolejny rok, pierwsza połowa to lipiec druga to sierpień.


1 wrzesień - 31 październik - kolejny rok, pierwsza połowa to wrzesień, druga to październik.


1 listopad - 31 grudzień - kolejny rok, pierwsza połowa to listopad, druga to grudzień.


Dwa miesiące w relnym świecie, to u nas, w wilczej krainie rok. Czyli za dwa miesiące będziecie starsi o rok. Mam nadzieję że wszyscy to zrozumięją.
Każdy rok ma dwie połowy. Pierwsza połowa to jeden miesiąc, druga połowa to drugi miesiąc.


DATA URODZENIA!
Uwaga. Chciałbym teraz, by każdy z was ustalił swoją datę urodzenia, tzn ile ma lat i kiedy obchodzi urodziny. Moglibyście organizować przyjęcia urodzinowe zabawy dyskoteki itp.

Jak podać datę urodzenia? --> To proste. Wystarczy wiedzieć jak liczymy lata (tzn dwa miesiące - rok)
Datę urodzenia nie podajemy jednak tak jak w relnym świecie czyli, miesiąc, dzień i rok.

Tutaj podajemy:
Ile mamy lat którego dnia się oszczeniliśmy w której połowie roku.

Czyli np:
Mam pięć lat, dzień 12, połowa druga.
Taki wilk oszczenił się 12 dnia drugiej połowy... czyli obchodzi urodziny w drugiej połowie roku wilczego (co dwa miesiące). Czyli taki wilk obchodzi urodziny 12 lutego, 12 kwietnia, 12 czerwca, 12 sierpnia itd...
Co dwa miesiące w drugiej połowie, dnia 12.

Chcę ABY KAŻDY WILK Z WATACHY napisał w tym wątku post z datą swojego oszczeniania (tak jak wytłumaczyłem). Jeśli nie rozmiecie tego, piszecie że nie rozmiecie, na PW postaram się to wytłumaczyć, ale mam nadzieję że każdy zrozumie bo nie ma w tym nic trudnego. Jeśli już podacie tutaj swoją datę urodzenia, ja sprawdzę czy poprawnie i dodacie ją sobie do podpisu.

PS: Jeśli chciesz sprawdzić, kto kiedy ma urodziny, poczytaj posty w tym wątku.


Siła: 2000
Magia: 2000
Szybkość: 2000
Zręczność: 2000
Czujność: 2000
Magiczne UW: 5000
Partnerka: Brak
Rodzina: Brak
Przyjaciele: Brak
Towarzysz: Brak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-misiek.pun.pl www.laptoptbakugan.pun.pl www.wojsko.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.super-bakugan.pun.pl